Busy do Anglii

 

Busy do Anglii są Państwu potrzebne w wielu sytuacjach, może być to wyjazd służbowy, odwiedziny rodziny lub znajomych, czy tez wyjazd do pracy. Jeśli zajdzie potrzeba wyjazdu warto skorzystać z usług naszej firmy. W odróżnieniu od wielu innych przedsiębiorstw poza przewozem osób możemy Państwu zaproponować przewóz sprzętu RTV i AGD, transport samochodu na lawecie, przewóz motocykli, quadów i rowerów.

 

Wszystkie nasze usługi wykonujemy z należytą dbałością, aby zapewnić maksimum zadowolenia naszych klientów, a także bezpieczne i czasowe przejazdy pod wskazany adres.

 

Dokładna cena przejazdu podawana jest zazwyczaj po kontakcie telefonicznym gdy przedstawią Państwo miejsce wyjazdu i rodzaj preferowanej usługi. Przykładowa cennik, który stosowany jest zwyczajowo w większości przejazdów zamieszczony został na stronie w pasku bocznym.

 

Przed dokonaniem zamówienia usługi Busy do Anglii warto sprawdzić regulamin na naszej stronie, stworzony w trosce o Państwa bezpieczeństwo i klarowność sytuacji związanych z przewozem.

 

Cennik

Przejazd do Anglii:

Cena od 350złPaczki do Anglii:
Paczki z Polski do Londynu

Cena 150zł - 20kg

Paczki z Polski do Londynu

Cena 150zł - 20kg

Paczki poza Londynem
Cena 20GBP/150zł - 20kg


Przeprowadzki - od 300 GBP
Motory - od 120 GBP

Auta na lawecie - od 400 GBP

Dojazd - gratisUWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

"Zrozumiałem"